HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Laboratuvar sektöründe konusunda tecrübeli kurucu ortaklar olarak Lab Premium çatısı altında biraraya gelerek¸ tarafsız, dürüst, güvenilir hizmet politikası ile çalışmayı hedeflemiştir.

Lab Premium ANTALYA olarak; 07.01.2013 tarihinde T.C Tarım ve Orman Bakanlığı Kuruluş Belgesi, 15.03.2013 tarihinde T.C Tarım ve Orman Bakanlığı’nı temsilen Ulusal Gıda Referans Laboratuvar Müdürlüğü tarafından Faaliyet Belgesi , 04.05.2013 tarihinde T.C Sağlık Bakanlığı Yüzme Havuzları Numune Alma ve Analiz yapma Yetki Belgesi , 20.05.2013 tarihinde TÜRKAK Akreditasyon Sertifikası alarak Akdeniz Bölgesi turizm ve gıda işletmelerine hizmet vererek Antalya ili Muratpaşa ilçesinde çalışmalarına başlamıştır.

Lab Premium LİKYA olarak; 2014 sezonunda Ege Bölgesinde laboratuvar hizmeti verebilmek, kalite ve hizmet sistemlerinin akışını daha sağlıklı sürdürmek, geliştirmek ve sağlıklı, güvenilir hizmet verebilmek, denetim-gözetim ve belgelendirme hizmetlerinde ihtiyaç duydukları test-analiz ve ölçüm taleplerine cevap verebilmek için Muğla/ Fethiye ilçesinde kurulmuş olup, 21.01.2014 tarihinde T.C Tarım ve Orman Bakanlığı Kuruluş Belgesi’ne ve 05.11.2014 tarihinde TÜRKAK akreditasyon sertifikasına ve 19.12.2014 tarihinde T.C Sağlık Bakanlığı Yüzme Havuzları Numune Alma ve Analiz yapma Yetki Belgesi’ne hak kazanarak çalışmalarına başlamıştır.

Laboratuvarlarımızda Türk Gıda Kodeksi Mikrobiyolojik Kriterler tebliğine göre gıda mikrobiyolojisi analizleri, su, kullanım suyu ve buz analizleri, havuz suyu kimyasal ve mikrobiyolojik analizleri, yüzey ve el hijyeni swap analizleri, Lejyonella analizleri uluslararası kabul görmüş metotlarla ¸ ortamdaki bakteri yükü; MERCK MILLIPORE AIR SAMPLER cihazı ile gerçek ve reel olarak ölçümü yapılmaktadır.

Alınan tüm örneklerin dataları İstatistiksel Grafiklerle web uygulamasından ; numune alındıktan 56 saat sonra sizlere sunulacaktır. Bu grafikler; rutin yönetsel toplantılarda, kalite sistemi gereği olan YGG toplantılarında sunulabilecek müspet verilerdir.

GİZLİLİK VE TARAFSIZLIK : Laboratuvarlarımızda müşterilerimize ait tüm bilgilerin gizliliğinin korunması esastır

Bu hususun korunabilmesi için yönetim olarak “Yönetimin Taahhüdü”, personelimizle “Gizlilik ve Tarafsızlık Beyanı”, laboratuvarımızı ziyaret eden tedarikçilerimizle “Sorumluluk Taahhütnamesi” imzalanmaktadır.

Eposta
Aboneliği